piątek, 3 lipca 2015

Kartonowe DIY dla dzieci

Napisała Pol (8 miesięcy)

U Natka w przedszkolu zakończył się właśnie miesięczny projekt kartonowy. Od tygodni zbieraliśmy makulaturę i te śmieszne rurki, a dzieci przerabiały je na prawdziwe skarby. Nat opowiadał, że w przedszkolu zrobili jeszcze wspólnie wielki parking dla samochodów wyścigowych i dom dla lalek. Dla nas zrobił cuda, które podziwiać możecie na poniższych zdjęciach.
Papa dostał auto, bo podobno każdy mężczyzna marzy o szybkim samochodzie. Mama dostała rakietę, żeby łatwiej jej było bujać w obłokach. Lornetka jest dla Babci, żeby mogła wypatrywać, czy Dziadek już wraca z pracy. A dinozaur jest dla Dziadka, ale no naprawdę nie wiem dlaczego. Korona jest oczywiście dla mnie. Wiadomo przecież.
Natek mówił, że taka produkcja zabawek sprawia wiele radości i satysfakcji i że jak dorośnie, to chciałby zostać pomocnikiem św. Mikołaja. Ja tam już raczej zostanę księżniczką.

DIY dla dzieci
mini ogródek

Dziś przed nami jeszcze impreza u Natka w przedszkolu, a jutro rano wyruszamy na mój pierwszy w życiu urlop. Mama od kilku dni podśpiewuje "Lato, lato, lato czeka" i pakuje torby, a Nat lata wszędzie z takim śmiesznym, okrągłym, nadmuchanym paskiem i obija się o drzewa i ściany. Powariowali!


1 komentarz:

  1. To prawdziwe arcydzieła! Moja Elena pozostaje pod wrażeniem! I jak się twórczo zmotywowała.

    OdpowiedzUsuń