sobota, 21 lutego 2015

Nową być

Napisała Pol (4 miesiące)

Jak miło być nowym człowiekiem i dostawać prezenty tylko za to, że się jest. Mama mówi, że mam się nie przyzwyczajać, ale Nat mruga porozumiewawczo, co oznacza, że jednak przyzwyczajać się mogę. Papa natomiast powiedział, że jak będę ładna, to prezenty się nie skończą, za co dostał od Mamy z łokcia. Ja mam wielką nadzieję, że to Nat ma rację.
Zobaczcie, jakie cudo dostałam ostatnio od cioci Eleny. Mama strzeliła wielką gafę, bo nie chciała uwierzyć, że ciocia tą piękność wykonała sama. Jeszcze większego szoku doznała, gdy ciocia pokazała nam zdjęcia innych swoich "dzieci". Możecie je wszystkie zobaczyć tutaj. Z racji tego, że u niej również mieszka jeden, bardzo ruchliwy nowy człowiek, ciocia nie zdążyła jeszcze oficjalnego sklepiku otworzyć. Jeśli się jednak zdarzy, że się zakochacie, tak jak ja, dajcie znać, zobaczymy, co da się zrobić.
Tak sobie myślę, że to byłoby bardzo nieprzyzwoite i niesprawiedliwe, gdyby miało się przestać dostawać prezenty tylko dlatego, że się trochę urosło lub że jest się brzydkim. No nie? 
A teraz podziwiajcie ze mną moją nową przyjaciółkę, uszatkę Elenkę! <3

oyoyoy lalkaoyoyoy_crochet
prezent z okazji urodzinprezent dla dziecka
  • Szydełkowa Lalka Elenka, oyoyoy_crochet, nasza ocena: 5/5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz