środa, 18 lutego 2015

Nie będę twoim tygryskiem

Napisał Nat (lat 3)

W niedzielę Mama zapytała, za co chcę się przebrać na balik karnawałowy w przedszkolu, za żabkę czy tygryska? Nie chciałem się przebrać za nic, bo to głupie, więc powiedziałem, że za tygryska, chociaż wolałem żabkę. W poniedziałek, kiedy byłem w przedszkolu, Mama zapakowała Baby Pola do auta i pojechały razem po kostium dla mnie. Mama kiepsko jeździ i zawsze kosztuje ją to sporo nerwów. Jak dojeżdżamy do celu, nawet jeśli jest to najbliższy Lidl, Mama zawsze dziękuje Krzysiowi Hołowczycowi, że podpowiadał jej, co ma robić, a mnie przybija piątkę. Żałosne. No więc w ten poniedziałek, jak już byliśmy w domu, Mama z dzikim entuzjazmem pokazuje mi strój tygryska, a ja wyraźnie rozczarowany pytam, gdzie jest żabka. Tygrysek zadrżał w maminej ręce, ale nic, Mama twardo zachwala, zachęca i truje, chociaż oboje już wiemy, że to nic nie da, BO JA POSTANOWIŁEM! Obiecałem jednak, dla świętego spokoju, że strój założę później czyli jutro. Na balu.
Domyślacie się pewnie, że nie założyłem ani na balu, ani w trakcie, ani nawet po. A ponieważ Mama nie należy do osób, które robią coś na darmo:

kostium tygrysa
Cóż, biedny baby Pol.

4 komentarze:

 1. Leżę i kwiczę! Nie zadałam Emmie tego pytania, postanowiłam, że Nie Będzie Czerwonym Kapturkiem (ja zawsze byłam, a chciałam być królewną, chociaż moja mama zeznaje, że naprawdę chciałam być tym muchomorem, co mnie cisnął). Nałożyła sukienkę, ale koronę mogłam sobie sama nałożyć. Albo lepiej wsadzić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D Za rok też nie zadam pytania. Wytnę dziury na oczy w prześcieradle i już. I tak nie założy. ;)

   Usuń
 2. A ja szybko,bez czytania tekstu kręcę to kółeczko na myszy bo jak najszybciej chcę zobaczyć mojego ślicznego pupila w stroju tygryska i zachwycać się,a tu...............naprawdę POSTANOWIŁ i już ?????Szkoda Natku,będę więc zachwycać się Polem - tak,śliczny tygrysek i wcale nie biedny,tak trzymaj,Pol

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to bez czytania? Jak się nie czyta, to proszę nie narzekać, że zachwytów nie ma!
   Tak, szkoda. :(

   Usuń